SUSANN RÄNNÄRI
Toiminnanjohtaja
+358 40 144 6160
susann.rannari@luomuliitto.fi

NOORA MANTERE
Luomupäivien koordinaattori
Luomulehden toimitussihteeri
+358 40 737 1404
noora.mantere@luomuliitto.fi
luomulehti@luomuliitto.fi

ASIANTUNTIJAT

JAANA ELO
Elintarvikkeet ja luomukeruu
+358 40 964 1518
neuvonta@luomuliitto.fi 

KATARINA REHNSTRÖM
Eläintuotanto
+358 40 936 2150
neuvonta@luomuliitto.fi

BRITA SUOKAS
Luomu
+358 44 528 8722
neuvonta@luomuliitto.fi

ERKKI VIHONEN
Kasvituotanto
+358 40 936 0377

HALLITUS

JANNE RAUHANSUU
Puheenjohtaja
+358 500 533 408
janne.rauhansuu@luomuliitto.fi

JÄSENET

Tiina Peltonen
Ekoviljelijät ( Etelä-Pohjanmaa)
+358 44 503 3643
tiksu.peltonen@gmail.com
Työryhmät: Maito, Keruu

Eero Liikkanen
Länsi-Suomen luomu
+358 50 321 3868
liikkanene@gmail.com

Hannele Sippu
Luomuliiton suorajäsen
+358 40 582 2178
hannele.sippu@kymp.net
Työryhmät: Maito, puutarha

Rauno Haapala
Pohjois-Pohjanmaan Luomuyhdistys ry
+358 50 5365827
rauno.haapala@kotinet.com

Jaana Nikkilä
Savo-Karjalan luomuyhdistys
jaana.nikkila@luomumansikka.fi

Hannu Kämäräinen
Savo-Karjalan luomuyhdistys
+358 40 515 2161
hannutkamarainen@gmail.com

VARAJÄSENET

Juha Hankamäki
Keski-Suomen luomuyhdistys
+358 44 541 7083
Työryhmät: Liha

Antti Kulta
Länsi-Suomen luomu
+358 40 725 1127
kulta.antti@gmail.com

Steve Nyholm
Svenska Österbottens
Ekologiska förening
+358 400 562 850
nyholm.steve@multi.fi
Työryhmät: Liha

Matti Kumpulainen
Pohjois-Pohjanmaan Luomuyhdistys
+358 40 516 1715
matti.kumpulainen@macutec.fi
Työryhmät: Puutarha, ympäristö

Jussi Mäntysalo
Ekoviljelijät (Etelä-Pohjanmaa)
+358 400 498 556

Nina Långstedt
+358 500 738 173
nina.langstedt​@gmail.com

Osoite

Luomuliitto ry
PL 145
00101 Helsinki
luomuliitto@luomuliitto.fi
Y-tunnus 0641419-1

Laskutus

Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina.

Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta toimittaa verkkolaskuja tai lähettää laskuja sähköpostilla, voitte lähettää paperilaskut skannauspalveluosoitteeseemme.
Emme vastaanota laskuja käyntiosoitteeseemme

Verkkolaskutus

Verkkolaskuosoite: 003706414191
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus: DABAFIHH

Skannauspalvelu:

Luomuliitto ry 06414191
PL 100
80020 Kollektor Scan

Sähköpostilaskutus:

06414191@scan.netvisor.fi

Tilinumero:
FI55 5750 0120 1934 05

Tarkemmat tiedot laskutuksesta >